Dodacie lehoty

vianoce blog dpd

Ďakujeme za vašu objednávku. Váš futbalový darček sa budeme snažiť odoslať čo najskôr a nižšie nájdete vianočné dodacie lehoty:

1. Objednávka s produktami BEZ potlače

Posledná objednávka s garanciou dodania do Vianoc: 19.12. 23:59

Objednávky produktov bez nutnosti ich potláčania. Zahŕňajú produkty z Fanshopu ako dresy bez potlače na mieru, šiltovky, čiapky, obliečky alebo iné produkty, ktoré netreba upravovať. Takéto objednávky iba zabalíme a pošleme.

Tričká, mikiny, hrnčeky a rúška vo Fanshope sú všetky potláčané a patria medzi produkty v bode 2, ktoré už nestíhame vyrobiť. V každom potláčanom produkte je uvedená správa, že už je po garantovanej dodacej vianočnej lehote.


2. Objednávka s produktami s potlačou

Tričká, mikiny, futbalové sady a dresy, hrnčeky, rúška

Odosielame po 10.1.2022 – produkty v objednávke neposielame samostatne

Patria sem všetky produkty, kde je nasledujúci oznam !! POZOR, objednávky s týmto produktom už NESTIHNEME poslať do Vianoc !! Produkt je potláčaný na mieru. Nakúpte teraz so zľavou 5% a celú objednávku budeme expedovať od 11.1.2022.

Sú to tričká, mikiny, rúška a hrnčeky v kategórii NAŠA KOLEKCIA a dresy s potlačou mena a čísla. Všetky tieto produkty vyrábame špeciálne pre Vás. V každom z týchto produktov je uvedená správa, že už je po garantovanej dodacej vianočnej lehote.

Ak sa v objednávke nachádza produkt, ktorý treba potlačiť, doba výroby darčeka sa predlžuje. Dôvodom je, že každý takýto futbalový darček je exkluzívne potláčaný a vyrábaný na základe Vašej jedinečnej objednávky.

26,99 31,99 

V našom e-shope nájdete stovky produktov – ideálne darčeky pre futbalistov – vyberte si tie, ktoré sa Vám najviac páčia 🙂

Pridaj komentár

Milan Ižák z Námestova si práve zakúpil tento produkt
Roland {lastname} z Nitry si práve zakúpil tento produkt
Matej Ďurek z Hlučína si práve zakúpil tento produkt
Matěj Šafránek z Piešťan si práve zakúpil tento produkt