O ZnačkE 

Streetwearové oblečenie značky [PITČ] je určené futbalovým fanúšikom a fanúšičkám, ktorí chcú ukázať vlastnú identitu a lásku k futbalu. Názov je odvodený od anglického slova “pitch”, čo znamená v preklade ihrisko. Naše produkty sú vyrobené z kvalitnej bavlny a potlačené špičkovou technológiou a preto sa vyznačujú dlhou životnosťou. Originálne tématické dizajny zachytávajúce futbalové momenty a udalosti si navrhujeme sami.
Pridajte sa k nám a pošlite nám váš vysnívaný dizajn na info@futbalovedarceky.sk. Ak sa Váš dizajn stane bestsellerom, odmeníme vás…

Oblečenie s PEČAŤOU KVALITY

oeko certifikatVšetky naše tričká a mikiny majú certifikát Oeko-Tex Standard 100, ktorý je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar, vyrobený iba zo zdravotne vyhovujúcich materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo testuje podľa štandardizovaných kritérií, ktoré limitujú používanie nebezpečných chemikálií pri ich výrobe.

VZORKOVNICA FARIEB

V závislosti od osvietenia pri fotení sa môže farba tričiek a mikín na modeloch mierne odlišovať od skutočných farieb oblečenia. Nižšie nájdete skutočné odtiene oblečenia značky [PITČ].

vzorkovnik

Starostlivosť o textil [PITČ]

Chceme aby vám naše výrobky robili radosť čo najdlhšie a preto je pri ich čistení potrebné dodržiavať nasledovné inštrukcie