O nás

Všetko sa začalo v Londýne začiatkom roku 2008, kde žil Rišo a písal články a reportáže na svoju stránku Chelseafc.sk. Ozval sa mu Miro (ktorý, úplnou náhodou tiež žil v Londýne), či by mohol písať na jeho stránku, keďže je rovnako fanúšik Modrých. Brigádu dostal a začala sa jedna éra.

…príbeh začína…

Stránka rástla a čitatelia sa začali pýtať na vstupenky na Chelsea. Začali sme ich sprostredkovávať. Ľudia nám po zápasoch ďakovali za splnený futbalový sen a tak sme v roku 2012 už zo Slovenska založili cestovky Futbalovysen.sk a Sportovysen.sk. Počas ich 8-ročnej existencie sme splnili sny tisíckam športových nadšencov… 

…príbeh pokračuje…

Pokračovaním našej misie sú futbalové darčeky a oblečenie s vlastnou futbalovou tématikou. Jedinečné tričká, mikiny a hrnčeky si tlačíme a balíme sami. Máme tak kontrolu nad kvalitou. Doplnkovým tovarom je fanshop s oficiálnymi produktami futbalových tímov a športové oblečenie za najlepšie ceny na trhu…

Momentálna zostava je Miro (obrana), Dávid (záloha), Rišo (útok) a náš hlavný tréner Football Frog, ktorými sú naši zákazníci. Tí nás nás neustále ženú vpred a podnecujú k lepším výkonom.

Veríme, že si na našej stránke vyberiete svoj obľúbený futbalový darček.

foto miro j

Miro
Obrana

Miro to istí zozadu. Je trochu vážnejší a má rád poriadok. Miluje útoky po čiare ako kedysi Ashley Cole alebo Marcos Alonso.

david g

Dávid
Záloha

Rodený záložník, ktorý pomôže aj dozadu aj dopredu. Výborná kúpa s dlhodobou zmluvou. Nominovaný do siene slávy.

foto riso s

Rišo
Útok

Rišo je rodený útočník s ťahom na bránu. Baví ho strieľať góly, nekašle sa s tým. Je medzi najlepšími strelcami a užíva si to.

froggy

Football frog
Hlavný tréner (Zákazník)

Riadime sa jeho požiadavkám, počúvame ho na slovo a na ihrisku (na trhu) robíme všetko pre to, aby bol po zápase (nákupe) spokojný.