Dres Messi pre malých aj veľkých fanúšikov

dres messi

Po tom, čo francúzsky klub Paríž Saint Germian oznámil v lete príchod 34-ročného Argentínčana Lionela Messiho do svojho klubu prišiel veľký dopyt po jeho dresoch. No ktorý fanúšik by nechcel mať dres jedného z najlepších futbalistov v celej histórii? Preto sme sa rozhodli pridať do našej ponuky dresy Messiho z aktuálnej sezóny. K dispozícii máme dresy pre najmenších fanúšikov, ale aj repliky pre dospelých.

Replika dres Messi PSG 2021/22

Replika – domáci dres Messi z aktuálnej sezóny 2021/2022 je u nás jedným z najpredávanejších produktov. Štandardný strih. Na zadnej strane charakteristické číslo 30 a meno Messi.

Detské sety Messi PSG 2021/22

Pre najmenších fanúšikov Messiho máme na výber domáci, vonkajší a takisto aj tretí dres PSG. Celá sada obsahuje tričko a šortky s číslom 30.

Kolekcia PITČ

Okrem dresov ponúkame kopu iných produktov Messiho – tričká, mikiny, hrnčeky, rúška a mnoho iného z našej kolekcie PITČ, ktorá je u nás obľúbenou kategóriou. Produkty majú jedinečný dizajn a sú priamo potláčané u nás. K týmto produktom máte možnosť si doobjednať špeciálne darčekové balenie. Ako vyrábame tieto produkty? Pozrite si naše video.

26,99 31,99 
SUPER CENA

Klubové a národné motívy

Tričko s dlhým rukávom Messi PSG 30

15,99 

Pridaj komentár

Česlav Turček z Bánoviec nad Bebravou si práve zakúpil tento produkt
Matej Nábělek z Námestova si práve zakúpil tento produkt
Adam Pardák z Dunajskej Stredy si práve zakúpil tento produkt
Rastislav Nábělek z Hlučína si práve zakúpil tento produkt