Najlepšie futbalové darčeky pre všetkých

futbalové darčeky

Náš e-shop ponúka desiatky produktov pre každú vekovú kategóriu. Vyberie si každý. Medzi “najzakladenejšie” futbalové darčeky, ktoré u nás nájdete sú nami potláčané tričká, mikiny, šálky, rúška – kolekcia PITČ. Takisto si u nás môžete zakúpiť osušky, deky, šiltovky, zimné čiapky a rukavice, posteľné oblečenie, vaky, batohy, prívesky, kľúčenky a mnoho iného. Najmenších futbalových fanúšikov potešia detské sady tých najlepších futbalistov – Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar, Robert Lewandowski a ďalších.

Detské sady dresov

Detské sady dresov patria na našom e-shope jednoznačne k najpredávanejším produktom. Každý malý fanúšik futbalu chce byť oblečený ako ich idoly. Na výber máme tých najlepších futbalistov na svete.

Športové sady Slovensko pre deti a dospelých

Väčšina našich zákazníkov sú fanúšikovia slovenskej futbalovej reprezentácie a preto medzi často objednávané futbalové darčeky patria aj športové sady Slovensko.

Darčeková poukážka

Medzi najobľúbenejšie futbalové darčeky patrí určite aj darčeková poukážka, ktorú podarujete svojím najbližším a tí si už vyberú produkty, ktoré sa im najviac páčia. Na našom e-shope máme poukážky v hodnotách 100, 70, 50, 30 a 20 eur – navyše vo zvýhodnených cenách.

Kolekcia PITČ

Kolekcia PITČ je u nás obľúbenou kategóriou. Tričká s krátkym a dlhým rukávom, mikiny, rúška, hrnčeky pre deti, mužov a ženy. Produkty majú jedinečný dizajn a sú priamo potláčané u nás. K týmto produktom máte možnosť si doobjednať špeciálne darčekové balenie. Ako vyrábame tieto produkty? Pozrite si naše video.

Klubové a národné motívy

Tričko Messi Barcelona #10

15,99 16,99 
26,99 31,99 

Povinná zimná výbava

Keďže je každým dňom chladnejšie a čochvíľa prídu mrazy a sneh, tak si na v našom e-shope môžete zakúpiť aj povinnú zimnú výbavu, ktorá obsahuje – čiapku, rukavice, šál. Pre tých, ktorí sa zohrievajú inak, máme aj ploskačku a poháriky. 🙂

 

Pridaj komentár

Matouš Duška z Hlučína si práve zakúpil tento produkt
Lucas Pardák z Úval si práve zakúpil tento produkt
Věnceslav Holubko z Nových Zámkov si práve zakúpil tento produkt
Jozef Vašek z Brna si práve zakúpil tento produkt