Najlepšie darčeky pre futbalistov

darčeky pre futbalistov

Náš e-shop ponúka širokú škálu darčekov od najmenších po najväčších futbalových fanúšikov. Stovky produktov z fanshopu najlepších európskych klubov, ale aj tričká, mikiny, rúška, hrnčeky, ktoré na mieru vyrábame a tlačíme pre Vás my – jednoducho darčeky pre futbalistov si u nás nájde každý!

My sme si pre Vás pripravili zoznam najlepších kategórii produktov, ktoré nájdete na našom e-shope.

Kolekcia [PITČ]

V našej kolekcii [PITČ] ponúkame, tak ako sme spomínali v úvode – tričká, mikiny, rúška a hrnčeky vyrábane na mieru priamo od nás. V tejto kategórii sa zameriavame konkrétnejšie na – samotné klubé a národné motívy, hviezdy a legendy, motivačné výroky, ale aj neutrálne dizajny pre všetkých milovníkov futbalu.

SUPER CENA

Hviezdy a legendy

Tričko Neymar PSG

15,99 16,99 
SUPER CENA
26,99 31,99 

Sady futbalových dresov s potlačou

Medzi najlepšie darčeky pre futbalistov patrí bezpochybne táto kategória. Dresy obľúbených klubov, ale aj reprezentácie Slovenska potešia každého futbalového nadšenca – a k tomu ako bonus vlastné meno a číšlo na zadnej časti dresu.

Kategória Fanshop

V kategórii fanshop ponúkame originálny produkty licencie daných klubov. K dispozícii máme oblečenie a doplnky klubov z anglickej Premier League, španielskej La ligy, nemeckej Bundesligy, talianskej Serie A, francúzskej Ligue1, ale aj slovenskej Fortuna ligy a podobne.

SUPER CENA
8,99 

Športové oblečenie značky Adidas

Na našom e-shope nájdete aj oblečenie športovej značky Adidas – tričká, mikiny, teplákové súpravy a mnoho iného.


Na našom e-shope teda nájdete stovky produktov – ideálne darčeky pre futbalistov – vyberte si tie, ktoré sa Vám najviac páčia 🙂

Pridaj komentár

Rudolf Hudáček z Bratislavy si práve zakúpil tento produkt
Jozef Duška z Plzne si práve zakúpil tento produkt
Milan Ďurčo z Hlohovca si práve zakúpil tento produkt
Aleš Guťan z Hlučína si práve zakúpil tento produkt