Oblečenie Chelsea – pre fanúšikov The Blues

oblečenie Chelsea

Londýnsky klub Chelsea FC patrí medzi najlepšie európske kluby. V histórii za tento klub nastupovali desiatky skvelých futbalistov, dovolíme si spomenúť napríklad – Gianfranco Zola, John Terry, Frank Lampard, Didier Drogba, Ashley Cole či bývalý česky reprezentačný gólman Petr Čech.

Aktuálne Chelsea vedie nemecký tréner Thomas Tuchel, ktorý má od svojho príchodu veľmi pozitívnu bilanciu – trénerskú stoličku prebral práve po bývalom hráčovi a legende tohto klubu Frankovi Lampardovi.

Na našom e-shope máme dostupné desiatky produktov – oblečenie Chelsea

Kolekcia [PITČ]

Špeciálna grafika a jej spracovanie priamo na tričká a mikiny od nás na mieru pre všetkých fanúšikov londýnskej Chelsea. To je originálne oblečenie Chelsea!

Šiltovky Chelsea

V teplých letných dňoch sa ochráňte pred slnkom šiltovkami Chelsea – využiť ich môžete pri akejkoľvek športovej aktivite, ale aj ako doplnok vo voľnom čase.

Nie je na sklade
15,99

Obliečky na vankúše a periny

Maj obľúbený klub vždy pri sebe – každé ráno sa zobúdzaj a každú noc zaspávaj pri znaku svojho obľúbeného klubu.

Ostatné doplnky Chelsea

Skladom k dispozícii máme dostupné aj desiatky iných fanúšikových predmetov londýnskeho klubu Chelsea FC. Široká škála výberu od pre malých, ale aj veľkých fanúšikov tohto klubu.


Chcete byť na Stamford Bridge a vidieť Chelsea naživo?

Pri kúpe futbalových darčekov s motívom CFC nezabúdajte aj na túto možnosť – vybrať ako darček futbalový zájazd na Chelsea alebo lístky na Chelsea. Viac info nájdete na stránkach cestovky Futbalovysen.sk (kliknite sem). Možno si na futbal zoberiete aj naše tričko Chelsea. 🙂

Pridaj komentár

Milan Ďuriš z Podhájskej si práve zakúpil tento produkt
Roman Ďurčo z Komárna si práve zakúpil tento produkt
Ján Kližan z Turzovky si práve zakúpil tento produkt
Radoslav Turček z Piešťan si práve zakúpil tento produkt