Aký je ideálny darček pre futbalistu?

darček pre futbalistu

Narodeniny, meniny, Vianoce či iné sviatky – darčeky pre našich najbližších kupujeme pravidelne. Náš e-shop ponúka stovky produktov pre futbalistov – pre tých, ktorí hrávajú futbal pravidelne ale aj pre tých, ktorí fandia na štadióne alebo pred TV. My sme pre Vás prichystali TOP5 najpredávanejších darčekov od existencie nášho e-shopu.

1. Detské dresy

Najideálnejší darček pre futbalistu – medzi najpredávanejšie produkty na našom e-shope patria jednoznačne repliky dresov pre najmenších futbalistov – v ponuke máme tých najlepších, ktorí sú pre Vaše deti veľkými idolmi – Messi, Neymar, Ronaldo a mnoho ďalších.

2. Detská sada Slovensko s vlastnou potlačou

Exkluzívna sada pre najvernejších fanúšikov slovenskej futbalovej reprezentácie – dres, trenírky, štucne, rúško a vak – s vlastným menom a číslom. 5 dielny set je ideálny darček pre futbalistu.

3. Tričká z našej kolekcie PITČ

Prichádza jar a nasleduje leto. Darček pre futbalistu s originálnym dizajnom z našej kolekcie PITČ musia patriť do Vášho šatníka. Prednedávnom sme vytvorili aj špeciálnu edíciu – GOLD COLLECTION. Vyberte si tričko, ktoré sa Vám najviac páči.

4. Mikiny z našej kolekcie PITČ

Futbalové mikiny máme rozdelené do viacerých podkategórii – hviezdy a legendy, motivačné výroky, klubové a národné motívy, ale aj najnovšiu kolekciu GOLD COLLECTION.

5. Obliečky na vankúš a perinu

Každý večer zaspávať a každé ráno sa zobúdzať s obľúbeným klubom “pri sebe” – to je túžba každého futbalového fanúšika.

 

 

 

Pridaj komentár

Tadeáš Jakubík z Nového Mesta nad Váhom si práve zakúpil tento produkt
Radovan Duška z Tekovských Nemiec si práve zakúpil tento produkt
Erik Nagy z Hriňovej si práve zakúpil tento produkt
Matej Kližan z Fiľakova si práve zakúpil tento produkt