Ospravedlňujeme sa, ale vzhľadom na technické problémy u dodávateľa softvéru nie je možné pokračovať v tipovačke a tá je zastavená.

Využite kód tipovacka na 20% zľavu na všetky produkty platný do 31.5.2023.

Ďakujeme za pochopenie.


Máš rád Premier League a rád tipuješ? Tak si na správnom mieste. Tipovačka Premier League na stránkach Futbalovedarceky.sk je jedinou, kde si môžeš zahrať a vyhrať zájazd pre 2 osoby na futbal do Anglicka. Predveď svoje tipérske schopnosti v sezóne 2022-2023 a vyhraj ceny !

VÝHRY PO KAŽDOM KOLE

Výhercom však nebude iba jeden tipér. Šanca vyhrať je pre každého a po každom hracom kole. Do tipovačky sa teda oplatí sa prihlásiť kedykoľvek a možnosť získať cenu je každý víkend.


Tipujete už od roku 2010

Tipovačka Premier League na stránkach Futbalovedarceky.sk je pokračovaním úspešných tipovačiek na stránkach Chelseafc.sk a Futbalovysen.sk.

Jej premiéra bola už v septembri 2010 a výherca každý rok získal 2 lístky na Chelsea. Aj ich zážitky nás neskôr inšpirovali k založeniu futbalovej cestovky Futbalovysen.sk, ktorá od roku 2012 splnila tisíce futbalových a športových snov.

V sezóne 2019/2020 sa hralo prvýkrát o zájazdy na Premier League, ale situácia okolo Covid-19 vírusy zmenila plány a víťaz dostal dres obľúbeného tímu. Od sezóny 2020/2021 je tipovačka na stránkch Futbalovedarčeky.sk…

vstúpiť do tipovačky

Ako na to? Pravidlá tipovačky

Ako na to?

Tipovačka Premier League je jednoduchá. Stačí sa zaregistrovať na https://www.futbalovedarceky.sk | https://fotbalovydarek.cz/ a do hracieho kola / začiatku zápasu tipnúť presný výsledok na príslušné kolo.

Bodovanie

Presný výsledok, príklad – tip 3:2 a výsledok 3:2 = 10 bodov

Víťazný tip (remíza/výhra) a gólový rozdiel, príklad – tip 2:2 a výsledok 1:1 = 5 bodov

Víťazný tip (remíza/výhra), príklad – tip 1:2 a výsledok 0:3 = 2 body

Vyhodnotenie

Hracie kolá sú vyhodnotené raz mesačne a to vždy počas prvého týždňa začínajúceho mesiaca. Víťazom zasielame poukazy na email a ich mená / prezývky sú uvedené aj na našom webe. Pokiaľ nie sú na webe uvedení víťazi príslušných kôl, znamená to, že kolo sme ešte nevyhodnotili a poukaz neposlali.

Uplatnenie cien

Poukazy je možné uplatniť na stránke Futbalovedarceky.sk. Jeden poukaz je možné si uplatniť na jeden nákup. Zľavy a poukazy sa nemôžu navzájom kumulovať. Pokiaľ vlastníte viac poukazov, môžete poukaz uplaťniť aj na priateľov alebo rodinu za podmienky vyššie.


Víťazi jednotlivých kôl

1. kolo – damian.corba88
2. kolo – miso555113
3. kolo – Masko                 
4. kolo – foreverkomt       
5. kolo – profka
6. kolo – berackova4
7. kolo – Kolo ešte nie je vyhodnotené, keďže sa neodohrali všetky zápasy daného kola
8. kolo – Kolo ešte nie je vyhodnotené, keďže sa neodohrali všetky zápasy daného kola
9. kolo – lubomir.mucha
10. kolo – lubomir.mucha
11. kolo – Tina (pre udelenie výhry nás prosím kontaktuje na gubanar@futbalovedarceky.sk, keďže sa nevieme dopátrať k Vášmu e-mailu)
12. kolo – Kolo ešte nie je vyhodnotené, keďže sa neodohrali všetky zápasy daného kola
13. kolo – galik.patrik95
14. kolo – kapino
15. kolo – ganny
16. kolo – alwayshungry66
17. kolo – kapino
18. kolo – ipko90085
19. kolo až 38. kolo – tipovačka zrušená

Všetkých výhercov budeme kontaktovať e-mailom registrovaným na webe.

—— (aktualizované 10. marca 2023) ——


Hlavná cena

* Zájazd je v hodnote 250€/os. a zahŕňa letenky, ubytovanie a vstupenky na zápas. Presný dátum a zápas je na vzájomnej dohode medzi CK Futbalovysen.sk a výhercom.